Obsluha autojeřábu (jeřábník) - AD20T

Pracovní místo ( Obsluha autojeřábu (jeřábník) - AD20T ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o celoroční práce
Volné místo obsluha autojeřábu (jeřábník) - ad20t pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojírenský dělník, operátor poloautomatické výrobní linky Místo výkonu práce: Konečná č.p. 252, Klíše, Ústí nad Labem. Požadujeme: nižší střední vzdělání, ŘP skup. B, pracovitost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, týmovou spolupráci, ochotu vykonávat fyzickou práci, flexibilitu, oprávnění řidiče VZV + ...
Greif Czech Republic a.s. Ústí nad Labem, Inzerováno před 4 dny

směnový technik/mechanik údržby místo výkonu práce: Průmyslová 2724 Louny praxe min. 1 rok s údržbou strojů a zařízení ve výrobním závodě, vyhláška 50 výhodou, jeřábnický průkaz výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, práce na PC nástup dle ...
Portola, s.r.o. Louny, Inzerováno před 5 dny

Obsluha mobilního nakladače Společnost zabývající se výkupem kovového odpadu hledá pro svůj provoz v Kladně pracovníka na pozici Obsluha mobilního nakladače. Požadujeme strojnický nebo jeřábnický průkaz. Nabízíme: Osmihodinovou pracovní dobu PO-PÁ 7 :00 - 15:00 hod. Týden ...
BATR šrot, a.s. Kladno, Inzerováno před 5 dny