Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Holická č.p. 1173/49a, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Hledáme do našeho týmu vedoucího výroby reklamní společnosti.
Nabízíme:
- zázemí stále se rozvíjející firmy
- přátelské prostředí
- kreativní a různorodou práci
- HPP na dobu neurčitou
- firemní benefity

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Průmysl

Další volná místa

OPERÁTOR KVALITY (s řidičským průkazem sk.B, Nošovice) Máte řidičské oprávnění sk.B? Máte zkušenosti z výrobní společnosti, popř.přímo z kontroly kvality?
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

Účetní koordinátor Pro mezinárodní automotive společnost s výrobou v Rakovníku hledáme posilu do finančního týmu. Máš vystudovanou střední nebo vysokou školu nejlépe ekonomického směru a máš rád/a čísla? Chceš využít svoji angličtinu a být součástí celosvětové sítě s ...
Grafton Recruitment s.r.o. Rakovník, Plný úvazek, Inzerováno včera

PLÁNOVAČ LOGISTIKY Pro našeho významného klienta, silnou a stabilní výrobní společnost hledáme kandidáta na pozici PLÁNOVAČ LOGISTIKY.
Grafton Recruitment s.r.o. Kopřivnice, Plný úvazek, Inzerováno včera