Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Holická č.p. 1173/49a, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Hledáme do našeho týmu vedoucího výroby reklamní společnosti.
Nabízíme:
- zázemí stále se rozvíjející firmy
- přátelské prostředí
- kreativní a různorodou práci
- HPP na dobu neurčitou
- firemní benefity

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Průmysl

Další volná místa

Brusiči Bk, Bph,Bo BRUSIČI Bk,Bph,Bo Požadujeme: SŠ/SOU ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru min. 3 roky Náplň práce: čtení technické dokumentace, výroba měřících přípravků, nástrojů, přesných dílů, kusová výroba, práce s měřidly Nabízíme: ...
TOOL TECH CZ, s.r.o. Jablůnka, Inzerováno včera

Úpravář/ka nástrojů ÚPRAVÁŘ/KA NÁSTROJŮ Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci Náplň práce: úprava dílů pro montáž do nástrojů - jehlení, leštění, řezání závitů, regulování otvorů, vrtání, práce v kusové výrobě, ...

PEKAŘ-KA, CUKRÁŘ-KA C04 a:22/2/2018 Náplní práce je výroba pekařských a cukrářských výrobků, výuční list a praxe na uvedené pozici výhodou, spolehlivost. Kontakt telefonicky viz výše Volné místo pekař-ka, cukrář-ka pro lokalitu Čeladná.
Tomáš Kohut Čeladná, Inzerováno včera