Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Holická č.p. 1173/49a, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.
Hledáme do našeho týmu vedoucího výroby reklamní společnosti.
Nabízíme:
- zázemí stále se rozvíjející firmy
- přátelské prostředí
- kreativní a různorodou práci
- HPP na dobu neurčitou
- firemní benefity

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Průmysl

Další volná místa

Pracovník logistiky Mezi hlavní činnosti pracovníka logistiky patří zabezpečení manipulace s materiálem, HIM, DHIM ve společnosti. Zabezpečení manipulace s výrobky ve skladě hotových výrobků, příprava zakázek k expedici, expedice zakázek. Zabezpečení svozu určených ...
KOVONA SYSTEM, a.s. Karviná (v pol. roku 2018 přesun do Českého Těšína), Inzerováno dnes

Montážní dělník elektrického zařízení, přístrojů Pracoviště: Sebranice č.p. 240, 679 31 Sebranice. Popis činnosti: Práce na výrobní lince při výrobě elektroniky. Kvalifikační předpoklady: zkušenost s montáží v elektrotechnice výhodou, časová flexibilita, ochota pracovat ve směnném (1 - 3 směny) ...
ALPS Electric Czech, s.r.o. Sebranice, Inzerováno včera

TECHNIK LABORATOŘE Do nově vzniklého vývojového centra ve výrobní společnosti hledám Technika laboratoře. Budete:
Grafton Recruitment s.r.o. Prostějov, Plný úvazek, Inzerováno včera