AKROPOL nezávislé finanční poradenství s.r.o.

manažer, finanční specialista, finanční poradce

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP B, práce na PC
Volné místo manažer, finanční specialista, finanční poradce pro lokalitu Tábor.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: manažer, finanční specialista, finanční poradce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: AKROPOL nezávislé finanční poradenství s.r.o.
Ulice: U Bechyňské dráhy 790
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stanislav Kukučka
E-mail: Stanislav Kukučka
Telefon: +420 770 119 252

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AKROPOL nezávislé finanční poradenství s.r.o.