účetní - mzdová účetní - administrativa

  • Brno

Pracovní místo ( účetní - mzdová účetní - administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Svoje životopisy společně s průvodním dopisem zasílejte prosím na uvedený e-mail: info@ponder.cz
Požadavky:
praxi v oboru min. 2 roky na pozici účetní
vzdělání nejlépe ekonomického směru
kompletní znalost podvojného účetnictví, účetní závěrky
znalost daňové problematiky (DPH, DPPO, DPFO)
znalost mzdové legislativy a ZP
znalost práce na PC (Word, Excel, znalost SW POHODA výhodou)
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
zájem a ochotu vzdělávat se
Náplň práce:
kompletní vedení podvojného účetnictví, zpracování roční uzávěrky, zpracování hlášení DPH, souhrnné hlášení, statistické výkazy, zpracování mzdové agendy, roční zúčtování daně.
Nabízíme práci na zkrácený nebo plný úvazek, pracovní dobu dle dohody.
Volné místo účetní - mzdová účetní - administrativa pro lokalitu Brno.