LIVA Předslavice, spol. s r.o.

Servisní technik

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt : Jungvirt Libor, tel.: 602 448 459, e-mail: liva@liva.cz
Volné místo servisní technik pro lokalitu Tvrzice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Servisní technik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Tvrzice
PSČ: 384 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libor Jungvirt
E-mail: Libor Jungvirt
Telefon: +420 602 448 459

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIVA Předslavice, spol. s r.o.