ASISTENT/KA PRODEJE - PRODAVAČ/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PRODEJE - PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: zajištění kompletního chodu prodejny alkoholických nápojů, práce s dotykovou pokladnou, hmotná odpovědnost, aktivní nabízení, zajištění atraktivního vzhledu prodejny, přejímka zboží, příprava objednávek, základní úklid provozovny.
Požadavky: všeobecné vzdělání, nekonfliktní, příjemné vystupování, usměvavý typ, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, fyzická zdatnost, zdravotní průkaz.
Nekuřácké pracoviště.
Krátký/dlouhý týden.
Nabízíme: práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, motivující finanční ohodnocení, flexibilita, práce v moderním prostředí, zázemí dlouhodobé pracovní jistoty.
Uchazeči zaslat životopis na e-mail: eva.urbanova@absint.cz
Volné místo asistent/ka prodeje - prodavač/ka pro lokalitu Liberec.