Oblastní nemocnice Náchod a.s. Lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení

Lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail hotmarova.jana@nemocnicenachod.cz nebo telefonicky.
- VŠ - Lékařská fakulta, vhodné i pro absolventy
- praxe v oboru vítána
- stabilizační odměna od 25.000 Kč při setrvání v PP minimálně 18 měsíců
- příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj), zaměstnavatel zajistí nebo zprostředkuje ubytování
- zaměstnavatel umožní a zajistí rychlý a odborný růst na akreditovaných pracovištích v rámci nemocnice i ve spolupráci se smluvními zařízeními
- dovolená navíc, podnikové stravování
- PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince (znalost ČJ, rozhodnutí MZ ČR).
Volné místo lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka na gynekologicko-porodnickém oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Ulice: Jiráskova 506
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hotmarová
E-mail: Ing. Jana Hotmarová
Telefon: +420 702 017 645,491 601 394

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní nemocnice Náchod a.s.