Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:2/10/2017
Předpoklady:
- praxe nutná
- úroveň vyššího servisu
- zkušenost s obsluhou pokladny
- znalost světového jazyka (AJ/NJ)
- znalost přípravy nápojů
- znalost vína a alkoholu
- příjemné vystupování
- časová flexibilita (směnný provoz) - pracovní doba od 10:00 - 24:00
Nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník/servírka Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Zam. výhody: - moderní a příjemné pracovní prostředí - práci na HPP - možnost uplatnit své vlastní nápady a přístupy - příspěvek na stravování - parkování zdarma - podpora ...
Gastroland restaurants s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Číšník/číšnice Pracoviště: Wolkerova č.p. 37/17, Olomouc. Nástup dle dohody. požadujeme: - vyučení v oboru - praxe v oboru - dobrý zdravotní stav Mzda minimálně 16 000,- Kč, pracovní týden pondělí – pátek, úvazek 40 hodin týdně. Benefity: - Firemní stravenky v ...
Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Olomouc, Inzerováno včera

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA KO: Schodly Karel, tel.: 732 650 711, e-mail: sportbaropava@seznam.cz Praxe v oboru vítána, krátký/dlouhý týden, pracoviště Opava, nástup ihned. Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Opava.
Karel Schodly Opava, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit