Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:2/10/2017
Předpoklady:
- praxe nutná
- úroveň vyššího servisu
- zkušenost s obsluhou pokladny
- znalost světového jazyka (AJ/NJ)
- znalost přípravy nápojů
- znalost vína a alkoholu
- příjemné vystupování
- časová flexibilita (směnný provoz) - pracovní doba od 10:00 - 24:00
Nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšníci a servírky Požadavky: vyučení v oboru výhodou, pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování k zákazníkům. Náplň práce: obsluha hostů, tipsport. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, jízdné, ubytování. POZN: Zájemci si domlouvají schůzku ...
BAREST s.r.o. Brumov-Bylnice, Inzerováno před 3 dny

Číšníci a servírky Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Karviná.
ELEFANT B & K, s.r.o. Karviná, Inzerováno před 3 dny

Servírka, číšník Náplň práce: Servírka, číšník v jednosměnném restauračním provozu. Požadujeme: Zájemce nemusí být vyučen, postačí praxe v oboru. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email:rknemovitosti@seznam.cz; - telefonicky na čísle 774 077 ...
Resegon s.r.o. Milotice nad Bečvou, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit