ALPROTEL GROUP, s.r.o.

TECHNICI V TELEKOMUNIKACÍCH

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:3/12/2018
Pracoviště Dobrá. Pracovní doba: 07:00 - 15:30 hod.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B, velmi dobrá znalost práce na PC, nutné vzdělání nebo práce v telekomunikacích, znalost programu MacroTEL Lite výhodou, schopnost učit se novým věcem.
Náplň práce:
- zpracovávání a tvorba dokumentace v programu.
Nabízíme:
- služební telefon, PC, po zapracování zvláštní prémie.
Kontakt e-mailem, uveden viz výše.
Volné místo technici v telekomunikacích pro lokalitu Dobrá.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNICI V TELEKOMUNIKACÍCH

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: ALPROTEL GROUP, s.r.o.
Ulice: 543
Město: Dobrá
PSČ: 739 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libor Kašperlík
E-mail: kasperlik@alprotel.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALPROTEL GROUP, s.r.o.