Lešenáři

Pracovní místo ( Lešenáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo lešenáři pro lokalitu Horní Suchá.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Pomocný dělník v energetice Pomocné práce při opravě kotle, izolace potrubí, práce na lešení - práce ve výškách - oprávnění lze získat v zaměstnání. Volné místo pomocný dělník v energetice pro lokalitu Hranice.
SPH-SLUŽBY, s.r.o. Hranice, Inzerováno před 3 dny

Zedníci - obkladači z: 5.1.2017 a: 18.4.2018 Požadavky: vyučení v oboru, praxe 3 roky, ŘP sk. B, lešenářský průkaz výhodou, Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou; pružné pracovní ohodnocení; práce ve zkušeném kolektivu; iremní výhody a benefity; ...
NOSTA, s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno před 3 dny

Tesaři stavební z: 5.1.2017 a: 18.4.2018 Požadavky: vyučení v oboru, praxe 3 roky, ŘP sk. B, lešenářský průkaz výhodou Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou; pružné pracovní ohodnocení; práci ve zkušeném kolektivu; firemní výhody a benefity; ...