Střechy RUCI s.r.o.

Izolatér

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 109/186, Klíše, Ústí nad Labem. Práce v Ústeckém, Libereckém a Středočeském kraji.
Požadujeme: vyučení v oboru, dobrý zdravotní stav PRÁCE VE VÝŠKÁCH, ŘP skup. B výhodou.
Nabízíme: mzdu 16 000,- Kč..
Hlásit se každé pondělí od 6:30 do 6:45 hod na uvedené adrese vyuční list s sebou.
Volné místo izolatér pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Střechy RUCI s.r.o.
Ulice: Masarykova 109
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarka Kuchyňková
E-mail: Jarka Kuchyňková
Telefon: +420 734 259 757

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střechy RUCI s.r.o.