Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Izolatér

Pracovní místo ( Izolatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 109/186, Klíše, Ústí nad Labem. Práce v Ústeckém, Libereckém a Středočeském kraji.
Požadujeme: vyučení v oboru, dobrý zdravotní stav PRÁCE VE VÝŠKÁCH, ŘP skup. B výhodou.
Nabízíme: mzdu 16 000,- Kč..
Hlásit se každé pondělí od 6:30 do 6:45 hod na uvedené adrese ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - IZOLATÉR, NERATOVICE Máte zkušenosti na pozici zámečníka? Izolatérství Vám není cizí? Je pro Vás lokalita NERATOVIC dobře dostupná? Pokud je odpověď 3x ANO, tak jste ideálním kandidátem na pozici STROJNÍ ZÁMEČNÍK-IZOLATÉR!
Grafton Recruitment s.r.o. Neratovice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

STROJNÍ ZÁMEČNÍK - IZOLATÉR, NERATOVICE Máte zkušenosti na pozici zámečníka? Izolatérství Vám není cizí? Je pro Vás lokalita NERATOVIC dobře dostupná? Pokud je odpověď 3x ANO, tak jste ideálním kandidátem na pozici STROJNÍ ZÁMEČNÍK-IZOLATÉR!
Grafton Recruitment s.r.o. Neratovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

KLEMPÍŘ - IZOLATÉR KLEMPÍŘ - IZOLATÉR Vyučen v oboru. PP na rok, po té na dobu neurčitou. HLÁSIT SE: pouze Po-Pá od 8.00-15.00hod., Kamil Fridrich tel.: 602460119,476 765 280 email: kamil.fridrich@bilfinger.com Volné místo klempíř - izolatér pro lokalitu Litvínov.
Bilfinger Euromont a.s. Litvínov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit