S.K. security s.r.o.

PRACOVNÍCI OSTRAHY

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVNÍCI OSTRAHY - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned, firma zajišťuje uniformu a zaškolení, náborový příspěvek 3.000 kč. Požadavky: výpis z rejstříku trestů. Kontakt: telefonicky.
Volné místo pracovníci ostrahy pro lokalitu Žebrák.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍCI OSTRAHY

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: S.K. security s.r.o.
Ulice: Skandinávská 995
Město: Žebrák
PSČ: 267 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Mašek
Telefon: +420 602 464 240

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: S.K. security s.r.o.