Technolog - normovač

  • Proboštov

Pracovní místo ( Technolog - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme (kvalifikační požadavky): ÚSO, SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, čtení výkresové dokumentace, samostatnost, přesnost, spolehlivost, schopnost rychlého zapracování, flexibilitu, nutná komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka, dobrou znalost MS Office
Pracovní náplň: Měření výrobních časů - norem dle REFA, popř. MOST, Stanovuje technologické parametry výroby a postupy, Koordinuje technickou přípravu na výrobu, Analyzuje efektivitu výroby a provozu, Zpracovává rozpis práce, technologicky zpracovává požadavky zákazníků, Kontroluje dodržování norem a předpisů, Spoluúčastní se na řešení kvalitativních problémů výrobků, Eviduje a upravuje výkresové dokumentace
Po úspěšném zapracování nabízíme změnu zaměstnání na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, závodní jídelna, letní a zimní bonus, valorizace mzdy, 2 sick days
Hlásit se e-mailem
Volné místo technolog - normovač pro lokalitu Proboštov.