Dopravní dispečer/ka

Pracovní místo ( Dopravní dispečer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- objednávání přeprav
- SŠ vzdělání, praxe v oboru min. 1 rok podmínkou, ŘP sk. B, znalost AJ nebo NJ výhodou (slovem)
- po roce navýšení HM na 25.000,-Kč, PD Po- Pá 8:00-16:30 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Dispečer/ka servisu, rozpočtář/ka Pracoviště: Pavlovická č.p. 2/38, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní náplní je organizace práce servisních techniků, včetně zpracování rozpočtů. Požadujeme: vzdělání administrativního charakteru, případně v technickém oboru, znalost práce na PC, ...
ELOB systems, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Dispečer mezinárodní kamionové dopravy Pracoviště: Olomoucká č.p. 15, Hlubočky - Mariánské Údolí. Požadujeme dobrou znalost ruštiny/ukrajinštiny a angličtiny, min. středoškolské vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Hrubá nástupní mzda: 25.000 - 35.000 Kč. Prac. doba: 8:00 - 16:30 ...
J.M.I.T. a.s. Hlubočky, Inzerováno včera

Dispečer nákladní dopravy Pracoviště: Křelovská 56, Olomouc. Nástup dle dohody. Požadavky: znalost problematiky dopravy, práce na PC. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo dispečer nákladní dopravy pro lokalitu Olomouc.
Moravská doprava s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera