AGRONOM, TECHNIK ROSTLINNÉ VÝROBY

Pracovní místo ( AGRONOM, TECHNIK ROSTLINNÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Praxe v oboru nebo na obdobné pozici.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt:
- osobně - Perk 514, Stařeč, Po-Pá od 6:00 do 14:30 hod.
- e-mailem - zdstarecatvolny.cz
- telefonicky - Bedřich Jelínek, 568 852 282, 731 616 007 Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

OBSLUHA PRÁŠKOVÉ LAKOVNY Místo výkonu práce - Rudolfovská 742/171, 370 01 České Budějovice Volné místo obsluha práškové lakovny pro lokalitu České Budějovice.
META skladovací technika, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ Pracovní pozice: provozní údržbář Úvazek: plný pracovní úvazek; Směnnost: 1 směnný provoz; Nástup: možný od 1.11.2017; Mzda: 16 000,- Kč; Pracoviště: Týn nad Vltavou Požadujeme: výuční list v technickém nebo strojírenském oboru; všestranná znalost a ...
RICHMONT - CZ a.s. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

SMĚNOVÝ MISTR SVAŘOVNY Pracovní náplň - organizace a vedení týmu zaměstnanců, příprava výroby Nabízíme možnost profesního a platového růstu, práci s moderní technologií, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podniková mateřská školka Požadavky na ...