APM Automotive s.r.o.

Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
•Opravy a servis motorových vozidel (osobní a užitková vozidla)

Požadavky:
•SŠ/SOU oboru automechanik
•Manuální zručnost
•Znalost diagnostiky
•Aktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
•Trestní bezúhonnost
•Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
•Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz
•Moderní pracovní prostředí
•Nástupní mzda od 22 000 Kč, možné navýšení mzdy po zapracování
•Dovolená navíc, příspěvek na stravování 90,- Kč a další zaměstnanecké benefity
•Profesního rozvoj podpořený firemními vzdělávacími programy

Nástup:
•možný ihned

Kontaktní osoba:
Vedoucí autoservisu: Václav Maxa, tel.: 739 530 726, e-mail: vaclav.maxa@apm.cz
Personální oddělení: Andrea Blahníková tel.: 379 302 929, e -mail: job@apm.cz

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: AUTOMECHANIK / AUTOELEKTRIKÁŘ_ Domažlice
Volné místo automechanik / autoelektrikář - pracoviště domažlice pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: APM Automotive s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 6
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Maxa
E-mail: Václav Maxa
Telefon: +420 739 530 726;739 530 726

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: APM Automotive s.r.o.