Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice

Pracovní místo ( Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
•Opravy a servis motorových vozidel (osobní a užitková vozidla)

Požadavky:
•SŠ/SOU oboru automechanik
•Manuální zručnost
•Znalost diagnostiky
•Aktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
•Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
•Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl