Vedoucí oddělení logistiky- práce Turnov – Ontex CZ s.r.o.

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení logistiky- práce Turnov – Ontex CZ s.r.o. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi zkušený/á v oblasti Logistiky a rád bys vedl/a svůj vlastní tým ? Potom hledáme právě Tebe !

Co bude Tvojí pracovní náplní ?
- Efektivní fungování logistiky
- Efektivní úroveň skladování
- Management a řízení skladového hospodářství
- Řízení a rozvoj zaměstnanců ve skladu hotových výrobků a expedici
- Zodpovědnost za fungování interních a externích skladů v ČR i zahraničí
- Pravidelný reporting vedoucímu Supply Chain
- Zajišťování efektivní spolupráce s ostatními odděleními v rámci Supply Chain

Jaké požadavky bys měl/a splňovat ?
- AJ na velmi dobré úrovni
- Zkušenost v oboru logistiky/ Supply Chain min. 5 let
- Zkušenost s vedením týmů
- Proaktivní přístup k řešení problémů
- Pozitivní osobnost
- Znalost MS Office, SAP R3, Warehouse management
- VŠ výhodou

A co Ti za to nabídneme ?
- Jistotu zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Měsíční bonus
- Příspěvek na penzijní spoření
- Podpora jazykové přípravy
- Stravenky, dotované stravování
- Rehabilitace, masáže a další zdravotní benefity
- Rodinné permanentky
- 26 dní dovolené
- 13. a 14. mzda

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak neváhej a zašli svůj životopis. Budeme rádi, když se nám ozveš právě Ty!
Životopisy posílejte na katerina.rulcova@ontexglobal.com nebo volejte 481 319