Řidič/ka pro rozvoz pizzy po Brně

  • Brno

Pracovní místo ( Řidič/ka pro rozvoz pizzy po Brně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* Rozvoz pravé italské pizzy, těstovin a salátů z kvalitních surovin autem
* Předání pizzy, komunikace se zákazníkem

Očekáváme/Požadujeme:
* Řidičský průkaz sk. B
* Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
* Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost, smysl pro pořádek
* Časovou flexibilitu
* Orientace v Brně

Nabízíme /Benefity:
* Smlouva DPP/DPČ – vhodné taky pro studenty VŠ, brigáda při mateřské dovolené nebo při Hlavním pracovním poměru
* Směny si volíte sami dle Vašich časových možností po domluvě s ostatními kolegy
* Práci v mladém a dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou
* Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin jídlo zdarma, jinak sleva 35 Kč, možnost vyplácení záloh

Mzda: dle odpracovaných směn
V případě zájmu prosím pošlete svůj CV na italest@seznam.cz
Volné místo řidič/ka pro rozvoz pizzy po brně pro lokalitu Brno.