Řidiči a stavební dělníci

  • Cheb

Pracovní místo ( Řidiči a stavební dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb - Hazlov (pravidelné pracoviště Hazlov). Nástup možný ihned (popř. dle domluvy). Mzdové ohodnocení: základní tarifní mzda (dle stupně zařazení) + osobní příplatek (dle ohodnocení individuálních znalostí, schopností a dlouhodobě dosahovaných pracovních výsledků) + odměna (dle ohodnocení práce v aktuálním období a dosaženého hospodářského výsledku střediska). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h (úpravy pracovní doby dle ročního období + pohotovosti). Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučení (osvědčení o získání profesní kvalifikace dle zákona č. 179/2006 Sb.), řidičský průkaz sk. C (řidičský průkaz sk. E výhodou), platný profesní průkaz, platná karta řidičů (digitální tachograf), platné psychologické vyšetření, průkaz strojníků obsluhy - nakládací a vykládací stroje (nakladače) kolové, průkaz na pilu a jiné mechanismy - výhodou, z důvodu dosažitelnosti (při pohotovosti) bydliště do vzdálenosti cca 20 km v okruhu Hazlova. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo řidiči a stavební dělníci pro lokalitu Cheb.