Bartoň a Partner s.r.o.

Vrátný/á OZP

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Bystrovany č.p. 234.
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn dle domluvy (6:00 - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.).
Náplň práce: evidence vozidel, obchůzková činnost.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (734 570 745) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu.
Kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 14:00 hod.
Volné místo vrátný/á ozp pro lokalitu Bystrovany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vrátný/á OZP

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bartoň a Partner s.r.o.
Ulice: 234
Město: Bystrovany
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Trbula
Telefon: +420 734 570 745

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bartoň a Partner s.r.o.