Svět rovnátek s.r.o.

Ortodontická asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
MV: Nad Vršovskou horou 1423/10,101 00 Praha 10-Michle
Kontakt: Luknárová Anna, tel.: 220910920, e-mail: info@svetrovnatek.cz

- Asistence v ordinaci
- Asistence při ošetření
- Administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody: Prémie, jazykové kurzy
Volné místo ortodontická asistentka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ortodontická asistentka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Svět rovnátek s.r.o.
Ulice: Nad Vršovskou horou 1423
Město: Praha
PSČ: 101 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Luknárová
E-mail: info@svetrovnatek.cz
Telefon: +420 220 910 920

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Svět rovnátek s.r.o.