Ing. et Bc. Lenka Štichauerová

lektorři kurzu novinky v nákladní dopravě - školení pro dispečery a management

Odeslat

Pracovní náplň
Celkem se bude jednat o 5 celodenních školení, 4 dny pro dispečery a 1 den pro management. Termíny školení: 25.1., 8.2., 15.2., 22.2. a 1.3.
Školení pro dispečery bude v následujících oblastech: zákon o silniční dopravě a jeho prováděcí předpisy, smluvní vztahy v dopravě, legislativa mezinárodní dopravy, pojistné události, náklady a ceny v nákladní dopravě, doklady k nákladu, odpovědnost za přepravu, CMR, všeobecné přepravní podmínky, nový občanský zákoník.
Školení pro management bude v oblastech: kontroly v moderní dopravní firmě (povinnosti dopravce stanovené zákonem o silniční dopravě, požadavky dopravního úřadu při kontrole, právní předpisy stanovující pracovní dobu a dobu odpočinku, a další), personální agenda moderní dopravní firmy, stanovení podmínek pro rozvoj tržních příležitostí.

Možnost hlásit se na jednotlivé okruhy školení zvlášť. Odměna za 1 den školení (8 hodin) je 5 000 Kč. Odpovídající praxe podmínkou. V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na vzdelavani@vzdelavanimetis.eu. Do předmětu e-mailu uveďte Lektor - novinky v nákladní dopravě .
Volné místo lektorři kurzu novinky v nákladní dopravě - školení pro dispečery a management pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lektorři kurzu novinky v nákladní dopravě - školení pro dispečery a management

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Ulice: Freyova 945
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Aneta Havlíková
E-mail: Bc. Aneta Havlíková
Telefon: +420 604 500 052

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová