Lubomír Vaňkát

automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
praxe min. 10 let podmínkou, samostatnost
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo automechanik pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Lubomír Vaňkát
Ulice: Pražská 3654
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Vaňkát
Telefon: +420 777 229 979

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lubomír Vaňkát