automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe min. 10 let podmínkou, samostatnost
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo automechanik pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Skladník - optické kabely (Brno - Modřice)! 1 směna! Hledáme šikovné skladníky! Vyhovuje Vám práce v menším kolektivu a máte to kousek do Modřic? 1 směnný provoz berete všemi deseti? Máte platné VZV papíry? Pak čtěte dál! Jedná se o pozici Skladníka, kde vaší náplní práce bude zejména: - práce ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Operátor výroby - Brno 27 000-31 000 Kč!!! Si v Brně a hledáš skvělou pracovní nabídku? Tak nehledej, zašli svůj životopis a pojď se přesvědčit sám! Za odměnu před nástupem ukážeme budoucí pracoviště z blízka a zodpovíme všechny Vaše dotazy! V ponuce máme dvousměnný/třísměnný i ...

MISTR VÝROBY Rád/a byste pracoval/a pro českou společnost? Máte zkušenosti z pozice Mistra výroby? Umíte vést a motivovat podřízené? Jste technicky zdatný/á? Pracovní náplň: - vedení a motivace podřízených - řízení výroby dle výrobních plánů - ...