UNEX a.s.

Strojvedoucí, mechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Náplň práce
- řízení, obsluha a údržba hnacích vozidel na železničních tratích
- zajišťování přepravy železničními vozidly v areálu společnosti
- zajišťování posunu na železniční vlečce
- přebírání železničních zásilek od dopravců

Co po vás požadujeme
- řidičské oprávnění sk. B
- průkaz k řízení drážního vozidla sk. M
- znalost předpisů v železniční dopravě
- odborná způsobilost posunovače včetně * zdravotní způsobilosti dle vyhlášky MD 101/1995 Sb.
- znalost a dovednost telekomunikační techniky
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- dotované stravování v areálu společnosti
- 5 týdnů dovolené
- výhodné využívání telefonního tarifu pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- kariérní růst
- další benefity
Volné místo strojvedoucí, mechanik pro lokalitu Uničov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - průkaz k řízení drážního vozidla sk. M

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí, mechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: UNEX a.s.
Ulice: 1032
Město: Uničov
PSČ: 783 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Vladěna Trlifajová
E-mail: Ing. Vladěna Trlifajová
Telefon: +420 724 146 747

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNEX a.s.