INTERNÍ AUDITOR/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INTERNÍ AUDITOR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá; nástup dle dohody; místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: rozvoj dodavatelů, odpovědnost a provádění dodav. auditů i interních auditů dle normy IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, atd.
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, komunikativní znalost AJ, zkušenosti s normou IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, znalost práce na PC - Excel, World, znalost programu SAP výhodou, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, mobilní telefon, pružná prac. doba
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: rubena.personal@trelleborg.com
Volné místo interní auditor/-ka pro lokalitu Hradec Králové.