PROGRAMÁTOR/-KA C#, SQL DATABÁZÍ, ANDROID

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/-KA C#, SQL DATABÁZÍ, ANDROID ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (příp. na ŽL), nástup červenec - září 2017 (možný ihned nebo dle domluvy)
- Jsme softwarová společnost, zabývající se vývojem restauračních, pokladních a expedičních systémů, která hledá nového kolegu / novou kolegyni do vývojářského týmu. Nabízíme práci v IT odvětví s možností dlouhodobé spolupráce na zajímavých projektech.
- Náplň práce: programování systému pro pobočkové řízení pokladen a zakázkového SW
- Požadujeme: znalost programovacích jazyků C#; zkušenost s vývojovým prostředím Visual Studio; znalost práce s knihovnami DevExpress velkou výhodou (není podmínkou); znalost práce v prostředí Delphi velkou výhodou (není podmínkou); znalost programovacího jazyka java pro android aplikace výhodou (není podmínkou); základní znalost SQL databází; smysl pro práci v týmu; samostatnost a spolehlivost
- Nabízíme: příležitost k seberealizaci; platové ohodnocení dle schopnosti a samostatnosti uchazeče (35 - 45 tis.); školení a příležitost pro osobní rozvoj
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu kontaktujte: Halberštát Vlastimil, tel.: 603 518 899, e-mail: firma@halberstat.cz
Volné místo programátor/-ka c#, sql databází, android pro lokalitu Hradec Králové.