Sociální pracovník/ce

  • Hamry

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Hamry, Hlinsko v Čechách.
Pracovní náplň: sociální práce s klientkami azylového domu, týmová práce, více na www.dlanzivotu.cz.
Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. § 110 (vyšší odborné či VŠ vzdělání v oboru sociální práce), loajalita se zásadami poskytované sociální služby, schopnost motivovat a aktivizovat klientky v souladu se zásadami poskytované služby, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, zkušenosti s prací v sociální oblasti výhodou, schopnost řešit mezilidské konflikty, schopnost vyhledávat, navrhovat a realizovat tvořivá inovativní řešení problémů klientek (pomoc jiných organizací, fyzických osob,...), samostatnost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: zajímavou, náročnou a smyslplnou práci v malém kolektivu, prostor pro tvůrčí práci, profesní růst.
Nástup možný 1.8.2017 nebo dohodou. Strukturovaný životopis a motivační dopis (v délce cca 1 000 znaků bez mezer) zasílat do 24.7.2017 e-mailem v příloze. Do předmětu e-mailu uveďte heslo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ.
Výběrové řízení se uskuteční dne 26.7.2017 v azylovém domě v Hamrech.
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Hamry.