CAS trade s.r.o

Call pracovník/ice - obchodní zástupce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 1050/3, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
-osobní a telefonický kontakt se zákazníky
-aktivní komunikace se zákazníkem, telemarketing
-propracovaný systém školení
-příprava nabídek pro potencionální zákazníky
-péče o zákazníky - administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
-analýza trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
-předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou, ne podmínkou
Benefity:
-nadstandardní fixní mzdu 18 000Kč + PRÉMIE
-zaměstnanecký tarif
-možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
- nadstandardní výdělek až 35-60 000Kč/měs.
- stáže v partnerských společnostech v zahraničí
Hlásit se osobně na adrese: Špitálské náměstí 3, Ústí nad Labem od 9:00 do 17:00 hod.
Volné místo call pracovník/ice - obchodní zástupce pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Call pracovník/ice - obchodní zástupce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: CAS trade s.r.o
Ulice: Špitálské náměstí 1050
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Liliana Klenovičová
E-mail: Liliana Klenovičová
Telefon: +420 778 466 376

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CAS trade s.r.o