NÁBOROVÝ SPECIALISTA / HR KOORDINÁTOR

  • Liberec

Pracovní místo ( NÁBOROVÝ SPECIALISTA / HR KOORDINÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi akční?
Chceš se naučit spoustu nových věcí?
Stereotyp bereš jako nudu?
Pokud jste odpověděli 3x ANO, pak jsi ten správný člověk, kterého hledáme!
Náplň ptávr:
- realizace svěřené zakázky od A do Z
- komunikace s klientem
- nábor nových zaměstnanců, péče o stávající zaměstnance
- organizace zdravotních prohlídek, hromadných nástupů
- příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy
- administrativa
- cestování v rámci zakázek dle požadavků klienta
- práce v terénu
Požadavky:
- akční, energický a maximálně flexibilní
- schopný pracovat samostatně, ale zároveň umět fungovat v týmu
- ochotný učit se nové věci a vymýšlet nové funkční postupy a procesy
- proaktivní
- stresuodolný
- pozitivně naladěný
- přirozeně autoritativní
- řidič min. skupiny B
- alespoň středoškolské vzdělání
Plusové body:
- polština alespoň na základní komunikační úrovni
- znalost zákoníku práce
Co nabízíme:
- práci na plný úvazek na dobu neurčitou
- komfortní fix + motivační flexi složku mzdy
- možnost pracovat v HR i bez zkušeností
- práci v malém kolektivu velké společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- notebook a mobilní telefon samozřejmostí
- firemní auto možné využívat pro soukromé účely
Místo výkonu práce: Liberec a blízké okolí
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo náborový specialista / hr koordinátor pro lokalitu Liberec.