Čalouník nábytku

Pracovní místo ( Čalouník nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Dřevařská 2461/19a, 680 01 Boskovice.
Praxe v oboru, příplatek na obědy.
Volné místo čalouník nábytku pro lokalitu Boskovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ŠIČ/KA PRO ČALOUNICKOU VÝROBU Nástup ihned. VHODNÉ I PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt pouze po telef. domluvě paní Šmídová tel: 582 368 606, 608 712 911. Požadavky: manuální zručnost, praxe výhodou, znalost látek. Náplň práce: šití a stříhání pro čalounickou ...
MAWS - PV s.r.o. Bedihošť, Inzerováno před 6 dny

Šička - čalouník Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned. Požadujeme zkušenosti v oboru, kreativní schopnost šít na šicích strojích. Nemusí být vyučen v oboru. Prac. doba: 6:00 - 14:30 ...
Jaromír Conearic Bystrovany, Inzerováno před 6 dny

ČALOUNÍCI NÁBYTKU Nástup možný ihned. Kontaktní osoba paní Šmídová tel. 582 368 606, 608 712 911. Maws s. r. o. výrobce kvalitních čalouněných postelí hledá čalouníka nábytku. Platové ohodnocení až 120/Kč. Požadujeme: - vyučení v oboru čalouník nebo praxi v ...