Čalouník nábytku

Pracovní místo ( Čalouník nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Dřevařská 2461/19a, 680 01 Boskovice.
Praxe v oboru, příplatek na obědy.
Volné místo čalouník nábytku pro lokalitu Boskovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Čalouníci nábytku Předem si telefonicky v ÚT od 8:00-11:00hod. domluvit schůzku Požadujeme dobrý zdravotní stav, jedná se o fyzicky náročnou práci Místo výkonu práce: Brno a okolí dle zakázek Souhlas zaměstnavatele se zaměstaneckou kartou Volné místo čalouníci ...
MKH komora s.r.o. Brno, Inzerováno před 4 dny

Šička - čalouník Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned. Požadujeme zkušenosti v oboru, kreativní schopnost šít na šicích strojích. Nemusí být vyučen v oboru. Prac. doba: 6:00 - 14:30 ...
Jaromír Conearic Bystrovany, Inzerováno před 5 dny

Autočalouník Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi sportovních vozů Porsche, Lamborghini nebo třeba Maserati a do stávajícího týmu hledáme posilu - zodpovědného a pečlivého kolegu s citem pro detail a zájmem o speciální automobily. NÁPLŇ PRÁCE: Budete ...
protechnik consulting s. r. o. Moravská Třebová, Inzerováno déle jak týden