Staniční sestra

  • Chřibská

Pracovní místo ( Staniční sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (výhodou). Ochota pečovat o jedince s psychiatrickou diagnózou a s obtížemi v komunikaci. Orientace ve zdravotnické agendě a vedení dokumentace. Organizační schopnosti v rámci malého kolektivu. V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.

Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání ohodnocené kreditními body dle pravidel ČAS; dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání); náborový příspěvek. Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna.

Kontakt: Telefonicky v době 8 - 16 hod. nebo e-mailem
Volné místo staniční sestra pro lokalitu Chřibská.