MATRIX a.s.

OBCHODNÍ ŘEDITEL/ -KA

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na adresu kariera@matrix-as.cz.
- SŠ
- aktivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým věcem
- vedení týmu obchodníků a jednání se stávajícími zákazníky, akviziční činnosti a uzavírání zakázek
- zázemí silné, ryze české společnosti, motivující systém odměňování
- služební notebook, telefon, automobil.
Volné místo obchodní ředitel/ -ka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ ŘEDITEL/ -KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: MATRIX a.s.
Ulice: 143
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Bárta
E-mail: Ing. Martin Bárta

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MATRIX a.s.