VYCHOVATEL /-KA

Pracovní místo ( VYCHOVATEL /-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Celoroční provoz, práce s dětmi od 3 -26 let, 8 dětí je na bytě směny krátký a dlouhý týden od 9:00 - 21:00 hod. ( výlety, vaření na bytech, spolupráce s DPA, SVP, školou dítěte)
VŠ speciální pedagogika - vychovatelství.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, očkování, důchodové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

vychovatel Požadujeme: -minimálně vyšší odborné vzdělání s pedagogickým zaměřením; nebo vyšší - vlastní trestní bezúhonnost - schopnost samostatné práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost - dobrý zdravotní stav ...
Vězeňská služba České republiky Vinařice, Inzerováno včera

Vychovatel/ka Místo výkonu práce: Truhlářova č.p. 526/16 Střekov, Ústí nad Labem. Požadujeme: pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. ŘP skup. B, znalost práce na PC. Nabízíme: platové podmínky 21 400 - 27 ...
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace Ústí nad Labem, Inzerováno před 6 dny

vychovatel Vychovatel zajišťuje výchovu a vzdělávání u dětí s nařízenou ústavní výchovou.
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace Ústí nad Labem - Střekov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden