Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H. Borovského 1146, příspěvková organizace

VYCHOVATEL /-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Celoroční provoz, práce s dětmi od 3 -26 let, 8 dětí je na bytě směny krátký a dlouhý týden od 9:00 - 21:00 hod. ( výlety, vaření na bytech, spolupráce s DPA, SVP, školou dítěte)
VŠ speciální pedagogika - vychovatelství.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy, očkování, důchodové připojištění
HLÁSIT SE: Ing.Bc. Marcela Stütz tel.: 736 629 296 nebo 476 703 647 volat 8:00 - 15:00, email: ddkhb@edu-most.cz nebo drabkova.evzenie@edu-most.cz. osobně pouze po telefonické domluvě
Volné místo vychovatel /-ka pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VYCHOVATEL /-KA

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H. Borovského 1146, příspěvková organizace
Ulice: K. H. Borovského 1146
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Bc. Marcela Stütz
E-mail: Ing. Bc. Marcela Stütz
Telefon: +420 736 629 296

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov a Školní jídelna, Most, K.H. Borovského 1146, příspěvková organizace