Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

LABORANT/-KA ZÁVODU TUHÁRNA

Pracovní místo ( LABORANT/-KA ZÁVODU TUHÁRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : České Budějovice - závod Tuhárna
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, zkuš. doba 3 měsíce, PP lze prodloužit

Vzdělání: SŠ v oboru chemie (vhodné i pro absolventy)
Požadavky: znalost AJ výhodou, znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel), praxe v laboratoři a ve ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zdravotní laboranti mzda dle praxe, ubytování, stravování, podniková rekreace, penzijní připojištění Volné místo zdravotní laboranti pro lokalitu Slapy.
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Slapy, Inzerováno před 3 dny

zubní technik/technička Požadujeme: min. praxe 7 let ve fixní a snímatelné protetice; účast na školení; preciznost; spolehlivost; čistý trestní rejstřík; ŘP skup. B; nekuřák; Nabízíme: práci v laboratoři s 18-ti letou tradicí; možnost dalšího odborného vzdělávání; plný ...
Tomáš Chlebec Jindřichův Hradec, Inzerováno před 7 dny

Pomocník v zubní laboratoři Náplň práce: odlévání zubních otisků, údržba laboratorních zařízení. Požadujeme: znalost AJ, NJ pro čtení technické dokumentace k zařízením výhodou. Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Volné místo pomocník v zubní laboratoři pro lokalitu ...
Zubní laboratoř - Miroslav Diviš s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit