Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů

  • Šlapanice

Pracovní místo ( Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8-15 hod.)
Požadujeme
o minimálně vyučen nebo SŠ technického směru
o ochotu pracovat na směny
o praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici - výhodou
o pracovní morálku - dodržování technologických norem
o rychle se učící osobnost

Náplň práce
o příprava a sušení materiálu, nasypávání
o údržba zařízení
o pomoc s údržbou strojů
o vedení související dokumentace
o postupné zaškolení na činnosti Seřizovače

Nabízíme
o stravenky, závodní stravování
o týden dovolené nad zákoník práce
o zajímavou a samostatnou práci
perspektivní a stabilní zaměstnání
o odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů

Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna
Volné místo pomocný seřizovač vstřikovacích lisů pro lokalitu Šlapanice.