CTSCZ spol. s r.o.

Telefonista/tka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- poskytování informací zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
Požadujeme:
- komunikativnost, chuť pracovat
- zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- HPP (možno i na DPČ)
- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností
- matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba
- možnost kariérního růstu
- hledáme i zkušené operátory/-rky a teamleadery do vedoucích pozic
Rozšiřte řady zaměstnanců nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnosti ve vašem okrese a okolí. Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová (personalistka), tel.: 601 158 251, e-mail: práce@ctscz.cz
Volné místo telefonista/tka pro lokalitu Chomutov.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Telefonista/tka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Telemarketing
Pozici nabízí: CTSCZ spol. s r.o.
Ulice: Čelakovského 4297
Město: Chomutov
PSČ: 430 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Egydyová
E-mail: prace@ctscz.cz
Telefon: +420 601 158 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CTSCZ spol. s r.o.