Referent správy areálu

  • Račice

Pracovní místo ( Referent správy areálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
1)Návrhy, konzultace a zajištění realizace stavebních investic
2)Návrhy na obnovu a modernizaci strojového parku
3)Koordinace součinnosti dodavatelských kapacit při opravách a investiční činnosti firmy
4)Sledování a reporting technického stavu výrobního zařízení firmy
5)Zajištění oprav a revizí základních prostředků firmy
6)Správa technické dokumentace a komunikace s úřady
7)Ostatní činnosti spojené se správou areálu společnosti

CO POŽADUJEME:
1)SŠ stavební (nebo jiný technický obor)
2)Praxe na obdobné pozici výhodou
3)Orientace v technické výkresové dokumentaci
4)Orientaci v rozpočtech nabídek dodavatelů
5)Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
6)Znalost práce na PC - MS Office, ERP systém Helios (výhodou)
7)Aktivní přístup, smysl pro povinnost, pečlivost
8)Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

CO NABÍZÍME:
1)Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
2)Flexibilní začátek/konec pracovní doby
3)Dotované závodní stravování
4)Příspěvek na dopravu
5)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
6)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
7)Přátelský kolektiv a práci v renomované firmě ve svém oboru
8)Firemní akce (formální i neformální)
Volné místo referent správy areálu pro lokalitu Račice.