Strojírenský dělník obsluhy průmyslového robotu

  • Karviná

Pracovní místo ( Strojírenský dělník obsluhy průmyslového robotu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
•výroba výfukových systémů dle předepsaného pracovního postupu
•obsluha automatických a poloautomatických strojů
•plnění výrobního plánu linky
•práce související s přípravou a úklidem pracoviště
•práce související s výrobou výfuků

Požadujeme:
•vzdělání technického směru
•fyzickou odolnost a dobrý zdravotní stav
•pracovní nasazení, přesnost, pečlivost
•práce ve třísměnném provozu
•zkušenost se sériovou výrobou
Výhodou:
•praxe ve strojírenském průmyslu
•čtení technické dokumentace
•znalost ISO 9001, ISO/TS 16 949

Nabízíme:
•odpovídající odměňování
•kariérní růst v závislosti na výsledcích práce
•zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, osobní ohodnocení, systém odměn, firemní stravování, zaměstnanecké slevy, životní pojištění, stáže v zahraničí, atd.)

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií:
SEJONG Czech s.r.o.
HR oddělení – tel. 552 305 814, 733 531 101
e-mail: prace@sjcz.cz
Volné místo strojírenský dělník obsluhy průmyslového robotu pro lokalitu Karviná.