FRANCIS PALACE s.r.o.

Všeobecný/á bratr/sestra s osvědčením

Odeslat

Pracovní náplň
Hotel Reza ve Františkových Lázních přijme zdravotního/zdravotní bratra/sestru s registrací případně zdravotního/zdravotní asistenta/asistentku na hlavní pracovní poměr, nástup možný od 1.8.2017 nebo dle dohody.
Nabízíme: velmi dobré platového ohodnocení, pololetní a vánoční prémie, práci v zavedené firmě, jednosměnný provoz.
Požadujeme: vzdělání a praxi v daném oboru, znalost německého jazyka, komunikativnost, příjemné vystupování a spolehlivost.
Pracovní doba: po-pá (8,5 hodinové směny 6:45-15:15h).
Bližší informace na tel. čísle:
Vaše životopisy zasílejte na: blaschke@hotelreza.cz nebo volejte: 608 268 265.
Volné místo všeobecný/á bratr/sestra s osvědčením pro lokalitu Františkovy Lázně.

Požadavky
Němčina Aktivní - znalost NJ

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecný/á bratr/sestra s osvědčením

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: FRANCIS PALACE s.r.o.
Ulice: Americká 47
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: René Blaschke
E-mail: René Blaschke
Telefon: +420 608 268 265

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRANCIS PALACE s.r.o.