EUROPAP, spol. s r.o.

strojník papír.výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Životopis předem zasílejte na e-mail: kolarova@europap.cz

Vyučení, SŠ, SOU - technického směru, směnný provoz, prac. poměr na dobu neurčitou, Zaměst.nabízí: možnost profesního růstu, příplatek na stravování, práce u stabilní společnosti.
Nástup možný ihned.
Volné místo strojník papír.výroby pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 05. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: strojník papír.výroby

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EUROPAP, spol. s r.o.
Ulice: Nepomucká 96
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Kolářová
E-mail: kolarova@europap.cz
Telefon: +420 377 221 395(8-16h)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EUROPAP, spol. s r.o.