Aplikační specialista v oboru molekulární biologie

  • Buštěhrad

Pracovní místo ( Aplikační specialista v oboru molekulární biologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracovní náplň:
péče o stávající zákazníky
hledání nových obchodních příležitostí a prezentace produktů ve svěřeném regionu
péče o svěřenou řadu produktů převážně pro klinické laboratoře
technická a aplikační podpora zákazníků
demo produktů, instalace a zaškolení obsluhy
technická podpora produktů - práce v laboratoři, testování diagnostických souprav, atp.
účast na odborných seminářích a konferencích
průběžné vzdělávání se v nových technologiích
zavádění nových metod do praxe
spolupráce při řešení týmových projektů

co požadujeme:
VŠ vzdělání s přírodovědným zaměřením
praxe ve zdravotnické laboratoři podmínkou (v oblasti molekulární diagnostiky výhodou)
komunikační dovednosti a obchodního ducha
samostatnost a aktivní přístup
loajalita a smysl pro práci v kolektivu
aktivní znalost AJ
řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat v rámci ČR

co nabízíme:
zajímavou a různorodou práci
možnost rozvíjet se ve vybraných oblastech (vlastní profilace)
flexibilní přístup k práci a organizaci času
zastoupení portfolia renomovaných společností v oboru
odborné zaškolení a pravidelné vzdělávání
telefon, notebook, služební vozidlo
odpovídající platové podmínky (orientačně 30-40 tis.)
mnoho benefitů (od 13. platu, přes kvartální odměny,...)
práci v příjemném a reprezentativním prostředí
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
nástup možný ihned

Své životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedený kontakt:
Tomáš Hanzlík
thanzlik@dynex.cz
tel.: 220 303 633
Volné místo aplikační specialista v oboru molekulární biologie pro lokalitu Buštěhrad.