IT specialista/specialistka SW GINIS

  • Mohelnice

Pracovní místo ( IT specialista/specialistka SW GINIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti? Popis Vaší činnosti:
. Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy
. Školení a podpora provozu uživatelů v LAN
. Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů
. Zavádění nových IS či digitalizovaných procesů s vazbou na centrální registry státu
. Řešení nestandardních stavů LAN a informačního systému
. Testování nových funkčností
. Obchodní komunikace se zákazníky
. Tvorba individuální dokumentace
. Individuální konzultace u zákazníků
. Instalace softwaru aktualizace nových verzí a funkcionalit
Požadujeme:
. SŠ/VŠ se zaměřením informační technologie
. Odpovědnost, zaměření na cíl, kvalitu a plnění termínů
. Orientace na zákazníka, aktivní přístup, Asertivní chování
. Komunikativnost, práce v týmu, slušnost, budování dlouhodobých vztahů
. Ochota učit se a zavádět do praxe nové technologie
. Pokročilou znalost práce na PC, Windows, MSOFFICE na úrovni ECDL
. Znalosti správce LAN (IP, WINDOWS server, DNS, IIS, el. Certifikáty atd.)
. Znalost administrace v MS SQL, MySQL PHP výhodou
. Orientaci v procesech veřejné správy, samosprávy výhodou
. Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
. Pracovní poměr na plný úvazek
. Příjemné pracovní prostředí
. Zázemí stabilní firmy
. Práci v oboru IT v regionu Olomouckého kraje
. Pravidelná školení a specializace v oboru
. Odpovídající mzdové ohodnocení vázané na výkon
. 16 400 Kč (garantovan