BORCAD cz s.r.o.

OBCHODNÍK/CE JUNIOR SPECIALISTA/KA SE ZNALOSTÍ AJ

Odeslat

Pracovní náplň
A11 a:2/10/2017
Vaší náplní práce bude:
• spolupráce se senior obchodníky firmy při řízení vztahů se zákazníky a rozvíjení těchto vztahů
• nabídková činnost a zajišťování nezbytné dokumentace k obchodním případům
• analýza tržních a dodacích podmínek, rozbor trhu
• spolupráce s technickým a marketingovým úsekem firmy
Požadujeme:
• výbornou znalost anglického jazyka
• znalost práce na PC, ŘP skupina B (aktivní řidič)
• motivaci učit se a aktivně rozvíjet své znalosti v oboru
• ochotu cestovat a časovou flexibilitu
• schopnost pracovat samostatně na svěřených úkolech
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru výhodou
Nabízíme:
• zajímavou, různorodou práci ve společnosti, která byla založena v roce 1990, má podnikání založeno na vlastním vývoji, výrobě a prodeji high-tech výrobků a úspěšně expanduje na světové trhy
• možnost růstu a budoucí správy vlastních zákazníků na svěřených trzích
• práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
• dovolená navíc, sick days
• dotované závodní stravování, pružné pracovní doby
• příspěvek na penzijní připojištění
• notebook, mobil
• sportovní a společenské akce
• zvýhodněný mobilní tarif
• finanční odměny při životních a pracovních jubileích
• odměnu za dárcovství krve
•zákonné, odborné a jazykové vzdělání
• nástup: ihned / dle dohody
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Volné místo obchodník/ce junior specialista/ka se znalostí aj pro lokalitu Fryčovice.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍK/CE JUNIOR SPECIALISTA/KA SE ZNALOSTÍ AJ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BORCAD cz s.r.o.
Ulice: 673
Město: Fryčovice
PSČ: 739 45

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Navrátilová Lenka
E-mail: Navrátilová Lenka
Telefon: +420 558 640 636

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BORCAD cz s.r.o.