Tomáš Hostinský

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail info@pensionuzvonurk.cz nebo telefonicky v době od 8 do 15 hod.
- SOU
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Tomáš Hostinský
Ulice: Staré náměstí 70
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Krejčová
E-mail: Veronika Krejčová
Telefon: +420 777 796 792

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tomáš Hostinský