Číšník/servírka

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail infoatpensionuzvonurk.cz nebo telefonicky v době od 8 do 15 hod.
- SOU
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšník - servírka Místo výkonu práce: 1. máje 16, 538 43 Třemošnice Nástup možný ihned, krátký/dlouhý týden. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravování zdarma, možnost ubytování. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Volné ...
Dana Zdražilová Třemošnice, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka na bar POŽADAVKY: spolehlivost, pracovitost, svědomitost, vyučení výhodou, vstřícné vystupování, znalost AJ výhodou NABÍZÍME: týden dovolené navíc, pracovní dobu PO-PÁ 6:00 -14:30, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc v době vánočních ...
ELLA Litomyšl s.r.o. Litomyšl, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka POŽADAVKY: spolehlivost, pracovitost, svědomitost, vyučení výhodou, vstřícné vystupování NABÍZÍME: týden dovolené navíc, pracovní dobu PO-PÁ 6:00 -14:30, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc v době vánočních svátků, MÍSTO VHODNÉ I PRO ...