PRACOVNÍK (-ICE) V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PRACOVNÍK (-ICE) V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- skupinová a individuální práce s uživateli v ambulantní sociální službě
- vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: srpen 2017
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce,
- zajímavou odbornou práci,
- odborné vzdělávání,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci lidmi s duševním onemocněním
(empatie, dobré komunikační schopnosti),
- schopnost samostatné i týmové práce,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme: řidičský průkaz sk. B.
Pracovní pozice je vhodná i pro studenty VOŠ nebo VŠ a rodiče na rodičovské dovolené.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Klub v 9 - centrum služeb pro podporu duševního zdraví, Okružní 1,
591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz do 17. 7. 2017.
Volné místo pracovník (-ice) v sociálních službách pro lokalitu Žďár nad Sázavou.