Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KOORDINÁTOR/-KA ŘIDIČŮ

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/-KA ŘIDIČŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KOORDINÁTOR/-KA ŘIDIČŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: komunikace s řidiči, trasování, práce s mapovými podklady, práce s databankami, cenotvorba
- Požadujeme: loajálnost, práce na PC, komunikativnost, jazyky výhodou
- Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení + ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí místo výkonu práce: Praha kontakt: Surý Ondřej, e-mail: ondrej.sury@ibs-sro.com Zaměstnanec je zodpovědný za všechny aspekty finančních účetních operací, včetně tvorby pravidelných finančních reportů a údržby účetních záznamů, procesů a systémů k ...
CHEP CZ, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Řidiči sk. C+E Požadujeme: 1 zaměstnanec ŘP sk. C + E. Jedná se o vnitrostátní dopravu, každý den doma. Ke mzdě náleží další benefity. V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo osobně. Volné místo řidiči sk. c+e pro lokalitu Kutná Hora.
Martin Zachariáš Kutná Hora, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací místo výkonu práce: Praha kontakt: Mejtský Mirek, tel.: 604298953, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com Systémoví analytici (Data & applied scientist) Anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí, magisterské vzdělání se zaměřením na obchodní ...
MICROSOFT s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit