Veronika Zdráhalová

Dělník ve výrobě (řeznictví, uzenářství)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Sobáčov č.p. 30, Chudobín.
První kontakt POUZE mailem.
Volné místo dělník ve výrobě (řeznictví, uzenářství) pro lokalitu Mladeč.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník ve výrobě (řeznictví, uzenářství)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Veronika Zdráhalová
Ulice: 30
Město: Mladeč
PSČ: 783 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš Linhart
E-mail: Aleš Linhart

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Veronika Zdráhalová