Asistent/ka soudce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Asistent/ka soudce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví, a kompetencemi státních zastupitelství v rozsahu vymezeném zákonem, pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech, úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi.
Požadujeme: dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, právní praxe vítána, avšak není podmínkou, zaučíme i absolventy, nástup dohodou.
Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod: plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 11. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku, sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie, práci v mladém kolektivu, vstřícný přístup a pomoc při zaučení, možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let, společné kulturní akce v rámci justice, PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito, pravidelné odměny, stravenky, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovoelnou, kultruvní a sportovní akce z FKSP, bezúročené půjčky.
Kontakt: telefonicky nebo na uvedený e-mail.
Volné místo asistent/ka soudce pro lokalitu Ústí nad Labem.