Vyučující matematiky (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou nebo přírodními vě

  • Brno

Pracovní místo ( Vyučující matematiky (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou nebo přírodními vě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:
Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno nebo emailem: gymglobe@gymglobe.cz

Hledáme:
vyučujícího matematiky nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou nebo přírodními vědami
nástup od 1.9.2017

Požadujeme:
VŠ vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole (nezbytný požadavek)
aprobace pro matematiku (tělesnou výchovu, přírodní vědy)
trestní bezúhonnost
dovednost vést žáky v praktických aplikacích nezbytných pro jejich nástup do praxe
schopnost mezipředmětové integrace poznatků ve výuce
inovativní přístup k výuce
odpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu v centru Brna
plný či částečný pracovní úvazek
tarifní výše platu při plném úvazku dle kvalifikace a dosaženého stupně vzdělání 21 500 Kč měsíčně
Volné místo vyučující matematiky (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou nebo přírodními vědami) pro lokalitu Brno.