Eva Bláhová

INSTRUKTOŘI PLAVÁNÍ, PLAVČÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Dohoda o provedení práce
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, práce s dětmi
NÁPLŇ PRÁCE: instruktor plavání v plavecké škole - práce s dětmi v rámci povinné školní docházky, výuka probíhá pondělí - středa, každý den 4 vyučovací hodiny (45 minut)
Mzda dle dohody, školení instruktora možné v rámci Asociace plaveckých škol
Více informací Eva Bláhová 723 569 254 (volat v odpoledních hodinách) nebo osobně
Volné místo instruktoři plavání, plavčík pro lokalitu Horažďovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSTRUKTOŘI PLAVÁNÍ, PLAVČÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Eva Bláhová
Ulice: Sportovní 1052
Město: Horažďovice
PSČ: 341 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Bláhová
Telefon: +420 723 569 254

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Eva Bláhová