Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

INSTRUKTOŘI PLAVÁNÍ, PLAVČÍK

Pracovní místo ( INSTRUKTOŘI PLAVÁNÍ, PLAVČÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dohoda o provedení práce
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, práce s dětmi
NÁPLŇ PRÁCE: instruktor plavání v plavecké škole - práce s dětmi v rámci povinné školní docházky, výuka probíhá pondělí - středa, každý den 4 vyučovací hodiny (45 minut)
Mzda dle dohody, školení instruktora možné v rámci Asociace ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTRIKÁŘ , až 30 000 Kč/měs. Máte vzdělání elektrotechnického směru, máte platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ v ŽEBRÁKU, až 40 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s údržbou strojů a platnou vyhlášku 50/1978 min.§ 6?Lokalita Žebrák je pro Vás dobře dostupná? Pokud ano, neváhejte nám zaslat svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ STROJŮ! Vaší náplní práce bude údržba strojů pro společnost působicí v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝROBNÍCH STROJŮ Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby! Vaše náplň práce bude hlavně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit